Ücretsiz Kargo

Tanga Modelleri

17 sonuç gösteriliyor

Tanga Modelleri

Tanga Modelleri

Tanga modelleri özellikle özel yaşamda giyilen kumaş pantolonların veya dar eteklerin altında külot izi oluşmasını engellemek amacıyla giyilen seksi ve ipli iç çamaşırlarıdır. Çalışan bayanların yardımına koşan tanga modelleri sayesinde parterinizin kolayca aklını başından alabileceğinizi de eklemekte büyük fayda var.
Çok renkli ve farklı modellerden oluşan tanga modelleri ile kolayca seksi bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyor. Cinsel yaşantınıza renk ve hareketlilik katmaya yetecek bu özel tanga modelleri sayesinde gün boyu külot izi olmadan şık ve sağlıklı bir kombine imza atabilirsiniz. İster ipli modeller, isterseniz kenarları lastikli tanga modelleri tercih edebilirsiniz. Seçim tamamen sizlerin zevklerine kalmış durumda.
İster kumaş, ister saten, ister dantel, isterseniz transparan tanga modelleri içinden farklı tercihler de yapabilirsiniz. Sizler için birbirinden tanga modelleri sitemiz üzerinde satışa sunuluyor. Çok zengin bir renk yelpazesine sahip olan en yeni tanga modelleri ünlü markaların imzalarını taşıyor. Kaliteli tanga arayanların tek adresi olan sitemiz üzerinde çok farklı beden ölçüleri çerçevesinde satışlar gerçekleştirilmektedir.
Sitemizde en çok satılan renklerden oluşan, kırmızı, siyah beyaz ve ten rengi tanga modelleri yanı sıra; sizlerin zevklerine de uyum sağlayan türden birbirinden özel renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden güvenli ve gizli bir iç giyim alışverişini kolayca yapabilirsiniz. İstediğiniz sayıda ürünü indirimli fiyatlardan yararlanarak kolayca alabilir sadece birkaç gün içerisinde aynı gün kargo avantajından yararlanarak hızlıca teslim alabilirsiniz. En modern ve seksi tanga modelleri üzerine gelerek “sepete ekle” butonuna tıklamanızın ardından çeşitli ödeme seçeneklerinden yaralanarak sadece saniyeler içerisinde kolayca satın alabilirsiniz. Tüm tanga ürünleri, resimlerdeki kaliteli renkleri ve desenleri ile elinize ulaşmaktadır. Farklı beden ölçülerini içine alan ürün alternatifi ile yediden yetmişe her beden ölçüsüne sahip bayanlarımıza en kaliteli iç giyim satış hizmetlerini sunmaktadır. Sizlerde bulunduğunuz ortamlardan sitemize giriş yaparak her zaman kolayca alışverişlerinizi yapabilir, çok özel siyah paketler eşliğinde vermiş olduğunuz adreslerden kolayca teslim alabilirsiniz.

Neden Tanga Modelleri?

Daha sık bir tanga giymek pek çok neden vardır! Çoğu kadın tanga modelleri sadece belli giysiler ile veya özel günler için giyilebilir diye düşünüyor ama tanga modelleri günlük yaşamada her gün giyilebilir! Tanga giymek birçok nedenlerden birkaçı :

Külot İzine Son

Nerede olursanız olun görünür külot izleri kesinlikle bir kızın korkulu rüyasıdır. Örneğin iş hayatında beyaz bir pantolon ve içine arkası pembe kurdeleli iç çamaşır giymeyi tercih ettiğiniz ve iç çamaşırınız herkes tarafından görülüyor; bu durum utanmanın da ötesinde bir ruh durumu oluşturuyor. Tanga modelleri neden tercih ediliyor dersek en büyük neden külot hatlarının tam anlamıyla gözükmemesidir. Yani ofiste sıkı beyaz pantolon giymenizde utanılacak bir durum yok… Çünkü kimse onları göremez.
Rahatlık
Bir çok kişi tanga modelleri için kullanacağı ilk şey “ama onlar çok rahatsız değil mi?” ve bu soru ile ilgili herkese verilecek cevap “HAYIR hiç değiller”. Aslında gerçek tam tersi. Tanga modelleri tercih edilmesi için en büyük neden iç çamaşırları arasında en rahat iç giyim ürünüdür çünkü tanga modelleri çok az kumaştan oluştuğu için sizi rahatsız bir durumu yoktur. Ve bunun ötesinde, pürüzsüz, ipeksi tabanlı pamuk olanlar sürtünmeye neden olmaz sadece konfor sağlar.

Tanga modelleri tercih eden kadınlarda sıklıkla dile getirilen şey: Tanga giymenin onları daha çekici hissettirdiği. Muhtemelen günlük hayatta giyilen tanga modelleri cinsel cazibesi en yüksek iç giyim ürünlerinden. Bunun bariz nedeni ise tanga modelleri en seksi iç çamaşırı çünkü!

Karşı Cins üzerinde Büyük Cinsel Cazibe
Bu büyülü iç çamaşırı hakkında erkek arkadaşları ile konuşanlar, erkeklerin tanga modelleri ni bir kızın giydiği en seksi şey olduğu konusunda hem fikir. Bu konu üzerinde sorgulamaya devam edenlerin keşfettiği diğer bir husus ise tanga giymenin erkekler üzerinde büyük bir cinsel cazibe yaratması. Artık asla büyükanne külotu giyeceğinizi sanmıyorum!

İndirim!
İndirim!
İndirim!
İndirim!
20.99 15.99
İndirim!
İndirim!
8.99 6.99
İndirim!
İndirim!
8.99 6.99
İndirim!
19.99 14.99
İndirim!
20.99 15.99
İndirim!
30.99 23.99