Ücretsiz Kargo

2017 Yeni Sezon Bikini Modelleri

Kış bitiyor yaz geliyor! Peki yaza ve tatile hazır mısınız? Yaz demek tatil demek deniz, kum ve güneş demek. Kendinizi ve özgüveninizi iyi hissetmeniz için seçtiğiniz bikini modelinin de büyük önemi olduğunu unutmamak lazım. Ancak alışveriş yapmak için 2017 Yeni Sezon Bikini Modellerini bilmeliyiz.

 

Balayı Bikni Modeli

Yeni sezonda bikini ve mayokini modelleri gün boyu giyilebilecek, balayı ruh halini taşımakta. Sadece denize girmek için değil, güneşlenirken yada gezerken de giyebileceğiniz Balayı Bikni Modeli oldukça fazla rağbet görüyor. Tek parça, iki parça, omuz kısmı yuvarlak kesim, süper seksi aynı zamanda sadeliği ile mütevazi 2017 Yeni Sezon Bikini Modelleri tercih edilebilir.

2017 balayı bikini

2017 yeni sezon beyaz bikini

Püsküllü Bikini Mayo Modelleri

2017 yaz sezonun bikini ve mayonuz da ek süslemeler yapmayı seviyorsanız, sadece yüzmek için değil, aynı zamanda yürürken hoşlandığınız giysileri giyiyorsanız, parti eğlencelerine Püsküllü Bikini Mayo Modellerini de ekleyebilirsiniz.

Püsküllü Bikini

Püsküllü Bikini Tankini

2017 Yüksek Bel Bikini Mayo

Soz zamanlarda oldukça popüler olan Yüksel Bel Bikini ve Mayo Modelleri bu senede çok giyilecek modeller arasında yerini alıyor. 2017 Yüksek Bel Bikini Mayo modellerinde en çok tercih edilen renkler, Çizgili ve Düz renkler olarak karşımıza çıkıyor. Yüksel bel bikini ve mayo modellerini web sitemizde bulabilirsiniz.

kırmızı yüksek bel bikini

Yüksek Bel Renkli Şık Özel Tasarım Bikini

2017 Yeni Sezon Bikini Modellerini web sitemizden isterseniz kredi kartına 12 taksite kadar günvenle alabilirsiniz. Narmoon.com’dan kredi kartı ile yapacağınız alışverişler “128 Bit Güvenlik Sertifikası ile korunmakta ve Kredi Kartınız Tamamen Güvence Altında olmaktadır. Bunu, adres çubuğundaki yeşil renk https:// bar dan anlayabilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyorum diyenlerden iseniz kapıda ödeme olarak gönderim sağlıyoruz. saat 14:00’a kadar Kredi kartı ile satın alacağınız tüm 2017 Yeni Sezon Bikini Modellerini aynı gün kargoya teslim ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şekildeki Nokta Miktarını Aşağıdaki Kutuya Yazın *